CENA: 19 800,00 zł bruttomedika-9w1-kombajn-kosmetyczny

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Kombajn wolnostojący Medika jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ spośród 9 modułów możesz wybrać tylko te, które potrzebujesz do swojego gabinetu. Moduły możesz dowolnie skonfigurować, wybrać odpowiednie dla siebie, a my złożymy je do nowoczesnej obudowy.  Jeśli będziesz potrzebować nowego modułu, zawsze możesz go dokupić, a my dodamy go do Twojego urządzenia. Kombajn wolnostojący Medika zaprojektowany oraz wyprodukowany jest całkowicie w Polsce.

KORZYŚCI

System Vacuum Control - jako jedyni w Polsce, w trosce o zdrowie klientów zastosowaliśmy system Vacuum Control, który kontroluje siłę wielkości podciśnienia w module mikrodermabrazji i dermomasażera.

Peeling Kawitacyjny został podzielony na cztery programy z wykorzystaniem technologii McT: oczyszczanie, dezinkrustracja (funkcja głębokiego oczyszczania dostępna tylko w urządzeniach MEDIKA), mikromasaż McT, wprowadzanie substancji aktywnych.

Mezoterapia Bezigłowa z autorskim opatentowanym programem Cellular Nutri System - jako jedyna w Polsce firma Medika posiada autorski program zabiegowy mezoterapii bezigłowej, stworzony przy współpracy AWF Wrocław oraz Politechniki Wrocławskiej pod nazwą Cellular Nutri System. System CNS to zestaw parametrów zabiegowych dobranych optymalnie wg kryteriów wieku oraz programu do wyboru z listy: pielęgnacja oka, nawilżanie, przebarwienia, anti age, trądzik, trądzik różowaty, wypadanie włosów, redukcja bólu.

  • Fale Radiowe zostały wzbogacone o wiązkę lasera o długości fali 650 nm, który wzmacnia efekt terapeutyczny i liftingujący.
  • Ultradźwięki - w funkcji ultradźwięki zastosowano dodatkowy parametr „wiek pacjenta”, który jest dosyć istotnym czynnikiem do uzyskania najlepszych efektów, gdyż z wiekiem skóra zmienia swoje właściwości fizyczne.
  • Liposukcja Ultradźwiękowa - w tym module zastosowaliśmy dodatkowy parametr – „grubość tkanki tłuszczowej”. Uważamy, że wartość ta ma duży wpływ na jakość wykonywanego zabiegu.
  • Innowacyjne funkcjedostępne tylko w urządzeniach MEDIKA
  • Duży, dotykowy ekranintuicyjne menu w języku polskim
  • Obudowa z materiału CorianCorian jest plamoodporny, łatwy do czyszczenia, a prawidłowo czyszczony uniemożliwia rozwój pleśni i grzybów. Posiada zarówno certyfikat LGA dotyczący odporności na bakterie i grzyby zgodny z europejską normą DIN EN ISO 846, jak i certyfikat GREENGUARD Certified dla materiału o niskiej emisji lotnych związków organicznych.
  • Nowoczesny designwszystkie urządzenia Medika charakteryzują się nowoczesnym, niepowtarzalnym wyglądem, zaprojektowanym specjalnie dla naszych urządzeń
  • Gwarancja producenta 30 miesięcy